Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Растресена и весела водителката на утринската на Пинк, Јована Јеремиќ повторно провоцира...

Растресена и весела водителката на утринската на Пинк, Јована Јеремиќ повторно провоцира (видео)

реклама:Лето во Банско

Во стајлинг на Мерлин Монро, расположена и разиграна водителката на Пинк, Јована Јеремиќ повторно го привлече вниманието на социјалните мрежи.

Често знае во паузите од нејзината емисија во живо да направи кусо видео каде што танцува но ова е едно од ретките кое наиде на многу коментари што позитивни но и негативни.

Како вас ви се допаѓа???

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------