Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ријана го прошета голото стомаче и му кажа на светот дека е...

Ријана го прошета голото стомаче и му кажа на светот дека е бремена (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако папарацо фотките ја издадоа а таа беше забележана како се шета со своето момче раперот Асап Роки, пејачката Ријана призна дека е бремена.

Тие фотографии подоцна таа ги објави и сподели на социјалните мрежи каде почнаа да пристигнуваат куп коментари и леститки од нејзините задоволни фанови.

Облечена во фармерки и розова јакна, делумно отворена, така што го открива нејзиниот гол стомак. Според магазинот „Пипл“, фотографиите се направени за време на викендот во Харлем.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------