Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ријана жешка во секси градник и бесна на една хејтерка распали на...

Ријана жешка во секси градник и бесна на една хејтерка распали на Инстаграм (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Ријана повторно се врати во медиумите но не со нов хит туку со нова провокативна фотографија која предизвика бура од реакции.

Пејачкта со објавената фотка на Инстаграм каде позира во градник со месо боја кој ги истакнува нејзините гради е намачкана со крема на лицето.

Покрај сите добри коментари она што го забеежа Риајна бил еден хејтерски коментар дека летото завршило и дека не и е потребен заштитен фактор сега, на што пејачката испровоцирана одговорила:

– „За мене тоа е незнаење. Ќе имаш брчки ако мислиш дека SPF постои само сезонски. Но, само продолжи така “, одговорила Ријана.

Инаку Ријана во петокот објави тизер со најава за нејзината долгоочекувана ревија „Savage X Fenty“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------