Home INFO Родители внимавајте! Нова опасност демне на ТикТок

Родители внимавајте! Нова опасност демне на ТикТок

реклама:G Natural

Корисници на популарната платформа ТикТок, ги предизвикуваат другите да учевствуваат во Бенадрил предизвикот.

Предизвикот е да се напиете толку многу Бенадрил таблети што ќе халуцинирате.

Потребни се околу 10 алергиски апчиња за мозокот да почне да халуцинира.

Но,оваа доза води до мозочен удар и смрт.

15-годишно девојче во Оклахома починато поради предизвикот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------