Home INFO Розева невеста со чизми од 8200 евра: Карлеуша направи хаос на модна...

Розева невеста со чизми од 8200 евра: Карлеуша направи хаос на модна ревија (видео)

реклама:Лето во Банско

Јелена Карлеуша направи вистински хаос меѓу присутните на модна ревија во Србија.

Модната икона се појави во розе костим кој повеќе ги истакна нејзините облини.

Таа прошета на модната писта со розев вел и невестински букет. а носеше чизми кои чинат вртоглави 8200 евра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------