Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Розеви плетенки, секси костими и брутално секси, Јелена Карлеуша настапи во Белград...

Розеви плетенки, секси костими и брутално секси, Јелена Карлеуша настапи во Белград (фото+видео)

реклама:G Natural

Во склоп на „Мјузик вик“ манифестацијата која за прв пат се случува оваа година во Белград , меѓу другите балкански ѕвезди настапи и Јелена Карлеуша со свој концертен перформанс.

Во секси разголени костуми, розеви плетенки и најразлични стилови таа повторно ги шокраше сите.

Иако на нејзиниот Инстаграм сеуште не објавила ништо сепак на оваа социјална мрежа веќе кружат куп фотки од настанот…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------