Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Розево бикини и песочни плажи, жешката Џенифер Лопез ужива на Карибите (фото)

Розево бикини и песочни плажи, жешката Џенифер Лопез ужива на Карибите (фото)

реклама:G Natural

Пејачката и актерка Џенифер Лопез не престанува да ги изненадува фановите со свои фотографии на кои изгледа одлично на свои 51 година. Таа постојано се грижи своето тело и секојдневно вежба за да изгледа згодно и секси.

Заедно со својот вереник Алекс Родригез тие се на карипските Острови Турк и Каикос каде без своите деца уживаат на плажа.

Ова се дел од папарацо фотките на парот кои ги објавија сите светски медиуми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------