Home INFO Сакаше да личи на Ким Кардашијан, па почина по естетска корекција (фото)

Сакаше да личи на Ким Кардашијан, па почина по естетска корекција (фото)

реклама:G Natural

Кристина Аштен Гуркани, 34 годишна манекенка, почина пред неколку дена додека се опоравуваше од операција, пишуваат американските медиуми.

Кристина беше звезда на „OnlyFans“, а почина од срцев удар само неколку часа откако била подложена на нова естетска корекција.

Девојката која многумина ја споредуваат ссо Ким Кардашијан, има направно многубројни операции, но последната завршила кобно.

Нејзиното семејство, отвори страница „GoFundMe “за да собере средства за нејзиниот погреб, кој е закажан за следната недела.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------