Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сара Џесика Паркер конечно објави фотка со своите деца и сподели со...

Сара Џесика Паркер конечно објави фотка со своите деца и сподели со фановите која е специјалната прилика за тоа (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Актерката позната по серијалот „Сексот и градот“ чие продолжение веќе одамна се снима на улиците во Њујорк, Сара Џесика Паркер на социјалните мрежи по долго време сподели фотографии од своите три деца.

Сара и нејзиниот сопруг Метју Бродик до ега се трудат да не ги експонираат децата, но овој пат актерката направи исклучок.

Во описот на фотките, таа додава дека синот тргнува на колеџ, а ќерките во седмо одделение.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------