Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Саша Поповиќ и купил мајмун на сопругата, кој ја нападнал кубејќи ја...

Саша Поповиќ и купил мајмун на сопругата, кој ја нападнал кубејќи ја за косата

реклама:Лето во Банско

Дека со своите постапки секогаш знае да шокира Саша Поповиќ директорот на Гранд продукција покажал многу пати.

Но она што неодамна го откри неговата Сузана Јовановиќ во медиумите веројатно никој не го очекувал.

Имено таа на прашање кој е нај интересниот подарок што таа го добила од сопругот до сега се присети на подарокот мајмун.

Иако како што рекла таа се потрудил убаво да се грижи за него и направиле и стаклен кафез во дворот сепак тој завршил во золошка.

Пресудна била ситуацијата за време на хранењето кога Сузана еден ден била буквално нападната од него па додека тој ја кубел за косата таа врескала за помош.

Ќе се сложите дека Саша со своите постапки секогаш знае да го привлече вниманието на медиумите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------