Home INFO Се огласи мајката на Дарко Лазиќ: Не е во бегство се е...

Се огласи мајката на Дарко Лазиќ: Не е во бегство се е местенка

реклама:G Natural

Откако балканските медиуми пренесуваа дека нема ни трага ниту глас од Дарко Лазиќ и дека покрај неговото семејство го бра и плицијата заради проневера со автомобил кој и го подарил на бившата сопруга, пејачот се појави со изјава дека не е во бегство и дека е во друштво и патува со неговиот брат.

Неговата мајка кусо изјавила за медиумите дека се е лага и дека тој заминал кај својата вереница Марина во Печинци.

Бранка изјавила и дека не е точна информацијата дека го бара полиција и дека не знае за што станува збор со веста поврзана со автомобилот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------