Home INFO Се породи Антонија Гиговска: Мекици за малиот Киан (фото)

Се породи Антонија Гиговска: Мекици за малиот Киан (фото)

реклама:G Natural

Пејачката Антониа Гиговска пред неколку дена го роди своето прво дете, синчето Киан.

Сопругот на Антониа, Роберт Спацецовски организираше прослава за раѓањето на наследникот.

Насмевнат од уво до уво, видно расположен, со песна младиот татко и гостите го прославија раѓањето на синот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------