Home INFO Се породи Ријана! На свет донесе момче!

Се породи Ријана! На свет донесе момче!

реклама:Лето во Банско

На социјалните мрежи се рашири веста дека во петокот, поп ѕвездата Ријана станала мајка.

Наводно информацијата ја пренела лице вработено во болницата каде Ријана наводно се породила.

Ријана и нејзиното момче Асап Роки јавно потврдија дека е бремена во јануари, откако веќе можеше да ѝ се види трудничкиот стомак.

Се шпекулираше дека треба да се породи во мај, и е бремена со девојче.

Ниту Ријана ниту нејзиното момче Асап Роки се уште не ја потврдиле среќната вест.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------