Home INFO Се случи тоа што сите го очекуваа: Јелена Карлеуша се разведува од...

Се случи тоа што сите го очекуваа: Јелена Карлеуша се разведува од Душко Тошиќ

реклама:Лето во Банско

По 14 години брак, се разведуваат пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ.

Пејачката оваа вест ја сподели на својот Инстаграм профил, и повика разбирање во јавноста за овој тежок период за нејзиното семејство.

За жал, Душко повеќе не се гледа како дел од нашето семејство! – ја започна Јелена својата овјава.

Таа истакна дека целиот нивен имот е препишан на децата, а старателството над Ника и Атина и припаднало неа.

Ова е втор пропаднат брак на Јелена, која пред Душко кратко беше во брак со Бојан Кариќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------