Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сека Алексиќ со провокативна фотка под туш откри како ослабела 8 кг...

Сека Алексиќ со провокативна фотка под туш откри како ослабела 8 кг (фото)

реклама:Лето во Банско

Пејачката Сека Алексиќ постојано се бори со вишокот килограми и на различни начини се обидува да ги симне.

Но очигледно овој пат ја нашла формулата за витко тело а реши да сподели со своите фанови и секси фотка со новата фигура но и мал совет за оние кои имаат вишок.

Таа под својата фотка на Твитер напиша:

-Минус осум килограми, со многу малку крем банани и протеински сладолед! Момци, јас сум многу среќна. Наместо триесет крем банани, изедов три, напиша Сека на својот Твитер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------