Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Секси на балкон, Јелена Карлеуша во жешка долна облека остаба без здив...

Секси на балкон, Јелена Карлеуша во жешка долна облека остаба без здив (фото)

реклама:G Natural

И кога е на настап но и кога е дома Јелена Карлеуша изгледа секси. Тоа може да го забележиме со нејзините фотографии кои таа ги објавува на социјалните мрежи а се направени во нејзината вила или околу неа.

Овој пат таа предизвика воздишки со две фотки кои ги објави на својот Инстаграм профил направени на балконот во нејзиниот дом, а е само во долна облека и наметка.

Заедно со нив додала:
-„Сама дома“, па голем дел од обожавателите прашуваа ако е сама дома кој ја фотографирал, но пејачката не ги удостои со одговор.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------