Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Семејството Бекамови на удар, криеле дека се заболени со корона вирус

Семејството Бекамови на удар, криеле дека се заболени со корона вирус

реклама:G Natural

Семејството на Дејвид и Викторија Бекам за време на корона пандемијата времето го миуваат изолирани на нивниот имот на село но заради неодложни обврски на Бекам заминале во Америка.

Заради обврски со клубот тој приуствувал на неколку промоции и се ракувал и поздравувал со многу навивачи.

Кога се вратиле во Британија иако на Дејвид му се слошило а симптоми подоцна имала и Викторија сепак одлучиле да го прслават 21 роденден на нивниот син Бруклин по што извори блиски на семејството велат дека заразиле голем дел од гостите.

Тие сеуште се без коментар на овие обвинувања но по наредба на Викторија целото семејство е во двонеделен карантин,

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------