Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сепак ја одбра неа, Јелена Карлеуша објави стори како доказ дека е...

Сепак ја одбра неа, Јелена Карлеуша објави стори како доказ дека е заедно со сопругот (фото)

реклама:G Natural

Минатиов период не стивнуваат шпекулациите дека Душко Тошиќ сопругот на Јелена Карлеуша има швалерка и дека ја изневерува веќе подолго време додека е на припреми во Истанбул каде што се гледаат во луксузен хотел на сметка на Душко.

Но сепак Јелена се труди со сите сили во јавноста да прикаже сосема спротивна слика и дека се е во ред со нивниот брак.

Овој пат како доказ таа приложи ново стори на својот Инстаграм каде што таа и сопругот се на вечера со многу пријатели од Турција па со тоа ги демантира гласините дека Душко е во Истанбул со неговата швалерка Ана.

БОНУС ВИДЕО:
Гаси мизика! Уапсен пејачот Слободан Радановиќ, еве како изгледал упадот на полицијата

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------