Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сестрата на Игор удри по Северина! Нема да молчам по навредите кон...

Сестрата на Игор удри по Северина! Нема да молчам по навредите кон семејството

реклама:Велигден со Стаф

Хаосот на релација Коиќ и Вучковиќ трае уште пред година дена кога почна скандалот и расправиите меѓу Игор и Северина.

Расправиите и препукувањата продолжија и со Кеба и неговата сопруга Оља, но онаа која реши повеќе да не молчи и да не ги трпи сите напади кон нејзиното семејство е ќерката на Кеба, Наташа.

Таа за медиумите вели дека е многу разочарана од бившата снаа Северина.

Во времето кога и било најтешко за време на судењето за старателството сите ја тешеле и и биле голема поддршка, а таа им вратила со безобразни коментари и бегање од домот.

Иако со неа се поставила како вистинска пријателка дури и ја исполнила и најголемата желба па ја запознала со актерот Ентони Хопкинс со кој Наташа била пријателка, сега веќе неможе да ја смисли.

ДО денеска мислела да молчи и да не се меша но сепак решила заради нападите кон нејзиното семејство никогаш да не и прости и да и врати со иста мера.

Драма во Загреб, Северина го измарширала Игор од пред зграда, комшиите во шок

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------