Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина го спакува и иссели Игор од нејзиниот стан, куфери и костими...

Северина го спакува и иссели Игор од нејзиниот стан, куфери и костими товарела во комбе

реклама:Велигден со Стаф

Дека е крај на бракот меѓу Северина и Игор можевме да заклучиме уште пред една година кога таа си замина од семејната куќа на Коиќ од Белград и се врати во Хрватска.

И по неколку неуспешни обиди од страна на Игор да ја врати, Северина остана цврст орев и дефинитивно рече дека е крај.

Викендов како што пишуваат хрватските портали од зградата каде што живее Севе биле иснесени неколку куфери и костуми па може да се заклучи дека дефинитивно и работите на Игор од станот на Севе се испратени за Белград.

ПР службата на Севе за овие шпекулации информира дека сепак се работело за преселба на блиска роднина на пејачката која што се доселила со сопругот во близина на нејзиниот стан, на што никој не поверува.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------