Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина на изложба дојде во провидни панталони и сите заборавија за што...

Северина на изложба дојде во провидни панталони и сите заборавија за што се дојдени (фото)

реклама:Лето во Банско

На изложбата на Ненад Совиља во Кловиќеви двори во Загреб имаше голем дел од јавните личности од Хрватска но сите беа во сенка штом се појави Северина.

Хрватската пејачка предизвика воздишки и го привлече вниманието со својот стајлинг во бело на што не остана никој рамнодушен.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------