Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина не се одвојува од својата мајка која е могу болна (фото)

Северина не се одвојува од својата мајка која е могу болна (фото)

реклама:Лето во Банско

Пејачката Северина на својот Инстаграм профил сподели фотографија со со својата мајка со која овој период е неразделна бидејки е многу болна.

Инаку, пејачката во последно време не се разделува од мајка си. Како што пишуваат хрватските медиуми, мајката на Северина наводно е многу болна, поради што не се одвојува од својата ќерка.

Од друга страна, Маријана, сестрата на пејачката, наводно им се пожалила на своите блиски пријатели дека не може да стапи во контакт со нејзината мајка, бидејќи Северина е против тоа и, повторно според приказната од медиумите, не и дава никакви информации за здравствената состојба на нејзината мајка.

Инаку, скандалот што ја одбележа 2022 година на Северина беше жестоката пресметка со сопствената сестра Маријана во август.

Како што пријавила Маријана во полиција, двете се тепале по целиот стан во Сплит, пред очите на нивната мајка Ана.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------