Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Шакира ќе збесне, Пике веќе се бакнува во јавност со новата девојка...

Шакира ќе збесне, Пике веќе се бакнува во јавност со новата девојка (фото)

реклама:G Natural

По само неколку месеци од нивната разделба фудбалерот Жерар Пике веќе е фотографиран во јавност со новата девојка Клара Чиа Марти која што беше причина за нивнат разделба.

Имено фудбалерот ја изневери Шакира со студентката која рботи во фирмата на Пике и откако се разделија папарацо фотките откриваат дека сето тоа било вистина па после само неколку месеци фудбалерот веќе не ја крие новата љубов.

Двојката е снимена како се бакнува на фестивалот Summerfest Cerdanya во Каталонија, а по ова Шакира дефинитивно ќе збесне!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------