Home INFO Шокантна исповед на синот на Бред Пит: „Ти си ужасен“ напиша...

Шокантна исповед на синот на Бред Пит: „Ти си ужасен“ напиша тој

реклама:G Natural

Нов скандал го тесе Бред Пит кога на социјалните мрежи неговиот посвоен син му упати куп навредливи зборови заради тоа што како што тврди е лош човек.

По откажувањето од презимето на Захра нивната прва ќерка, уште еден удар од децата доби Брет.

Синот Пакс за денот на татковците на Инстаграм напиша:
„Никогаш нема да бидеш свесен за штетата што си ја нанел на како татко затоа што не си способен за тоа. На светот можеш да му кажеш што сакаш, но вистината ќе излезе на виделина. Среќен ден на таткото, ужасно човечко суштество“- напиша тој.

Да потсетиме, Пакс е посвоен син на позната актерка, а во нивното семејство дојде од Виетнам во 2007 година.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------