Home INFO Шпанска серија: Бившите на Северина станаа најдобри пријатели?! (фото)

Шпанска серија: Бившите на Северина станаа најдобри пријатели?! (фото)

реклама:G Natural

Иако со години беа во лоши односи, бзинисменот Милан Поповиќ и Игор Којиќ, бившите љубови на пејачката Северина одлучиле да ги закопаат секирите.

Имено, Милан, кој со Северина го има синот Александар, на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е знак со натпис ” Поповиќ – Којиќ “, па од тогаш не престануваат шпекулациите за нивниот однос и смирување.

Којиќ пак на својот профил на објавил фотка на која е во прегратки со Поповиќ и јавно му се заблагодари.

„Благодарам на Милан што направи изненадување и го донесе Александар на мојот роденден, тој ден за мене беше посебен. Александар е прекрасно дете кое многу го сакам и со кое сум поминал преубави години, некои врски се едноставно нераскинливи. Секој кој е семејство на Александар е исто така и мое и обратно. Така е сега, така ќе биде и засекогаш. Живели – напиша Игор Којиќ под фотографијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------