Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Што прави дечкото на Цеца Ражнатовиќ додека таа игра со внукот?!

Што прави дечкото на Цеца Ражнатовиќ додека таа игра со внукот?!

реклама:G Natural

Одамна во медиумите не се пишува ништо за врската на Цеца и Богдан па решивме да провериме што прави тој во меѓувреме додека сите медиуми се насочени на Цеца која објавува видеа и фотки како игра со својот внук Жељко.

Богдан како бизнисмен со локал во Белград како и сите од таа област се соочува со финансиски проблеми со оглед на рестиктивните мерки заради пандемијата од ковид, па неговата последна објава на Инстаграм е повик за протест на кој ги повикува сите кои се затворени и неможат да работат заради одлуката на владата во Србија, да излезат во што поголем број.

За сега информација за неговата врска со пејачката нема, па претпоставуваме дека се е во ред.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------