Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Швалерот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Врањеш со ново згодно парче ја провоцира...

Швалерот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Врањеш со ново згодно парче ја провоцира пејачката(фото)

реклама:Велигден со Стаф

По големиот скандал кој што го стресе балканот поврзан со Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш веќе нема кој не дозна за нивнат тајна врска и сите се запознаа со нивните интимни фотки и разговори.

Откако сега Јелена се занимава со неверството на сопругот, Огњен се фали дека конечно ја преболел Карлеуша и дека е во сериозна смирена врска со хрватската инфлуенсерка Ивана Јелочник.

Таа дури го посетила и во Белгија каде што тој настапува, а до кога ќе трае оваа романтика и дали Јелена ќе прокоментира нешто околу ова ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------