Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Силиконите ги менува често а ги дотера забите, усните и носот, Дара...

Силиконите ги менува често а ги дотера забите, усните и носот, Дара Бубамара не штеди за својот изглед

реклама:Лето во Банско

По операцијата на носот, затегнување на лицето, зголемување на усните, промена на забите и честото менување на силиконите во градите Дара Бубамара секогаш јавно зборува дека не штеди за својот изглед и до сега има вложено над 50 000 евра за естетска хирургија.

Она што таа последно го промени на себе беа силиконите во градите кои како што вели таа често ги менува а не штедеше ни за „филер“ плус во своите усни.

На озборувањето од колегите таа изјави:

Често ги менувам силиконите, пред се’, затоа што така треба. Слушам како некои колеги ме озборуваат, но можат само да ми плукнат под мојот прозорец. Јас ги следам светските трендови, преку глава ми е од лажен морал“ – изјави Дара.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------