Home INFO Синот на Брена на маки: Бившата девојка имала афинитети кон овој згоден...

Синот на Брена на маки: Бившата девојка имала афинитети кон овој згоден актер

реклама:Велигден со Стаф

Виктор Живојиновиќ, синот на пејачката Лепа Брена и тенисерот Боба, беше во врска со шминкерката Сандра Миљаковиќ.

Медиумите шпекулираа дека тие наскоро ќе стапат во брак, но тие двајца раскинаа.

Според текстовите на српските портали, девојката и не баш жали за пропаднатата њубовна врска со Филип.

Наводно, таа му фрлила око на младиот актер Милош Биковиќ, кој стана миленик на женската публика по улогата во “Јужен ветер”.

Миљаковиќ веќе извесно време е заинтересирана за Милош Биковиќ и се обидува да го контактира, пишува српски “Курир“.

Наводно, таа преку заеднички пријатели договарала запознавање со актерот на еден градски настан. но, ова паднало во вода откако актерот на премиерата се појавил во друштво на новата девојка Ивана.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------