Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Синот на Цеца со емотивна фотографија пред неговиот бокс меч (фото)

Синот на Цеца со емотивна фотографија пред неговиот бокс меч (фото)

реклама:G Natural

Вељко Ражнатовиќ пред некој ден замина за Русија каде што го очекуваат натпревари во бокс кој е негово хоби веќе одамна иако неговата мајка Цеца отсекогаш се противела на таа одлука.

Вељко замина сосема сам па очигледно пред натпреварот во емотивни моменти објави фотка каде што е со својата сопруга која му честита по една победа од пред некоја година.

Дали му држела среќа оваа фотка и како завршиле натпреварите сеуште нема инфо…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------