Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сите останаа подзинати на фотката од Јелена Карлеуша во бел комбинизон и...

Сите останаа подзинати на фотката од Јелена Карлеуша во бел комбинизон и голи гради

реклама:Велигден со Стаф

Јелена Карлеуша не престанува да провоцира и да објавува фотографии на својот Инстаграм од кои буквално ги шокира своите фанови.

И овој пат пејачката направи големо изненадување за следбениците постирајки фотка со бел комбинизон кој никако неможе да и ги скрие нејзините големи гради.

View this post on Instagram

🤘🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------