Home INFO СКАНДАЛ: Ана Николиќ се дерела во сред трговски центар,купувачите во шок

СКАНДАЛ: Ана Николиќ се дерела во сред трговски центар,купувачите во шок

реклама:G Natural

Поп пејачката Ана Николиќ важи за скандаозна личност а посебно во изминативе неколку години честопати знае да направи скандал во некоја продавница или ресторан без разлика дали е таа во право или не.

Прилично непријатна ситуација се случила неодамна во трговски центар во Белград каде што по кажување на очевидци било навистина напнато.

Николиќ на дрзок начин барала од продавачките во еден детски бутик да и заменат купена гардероба за нејзината ќерка на која и била извадена етикетата а не ја носела ниту фискалната сметка.

Бесна и безобразна таа се дерела на цел глас и го барала менаџерот кој подоцна и го објаснил истото и на културен начин ја замолил да биде пристојна, на што таа продолжила да вреска.

Откако реагирало обезбедувањето пејачката била отстранета од продавницата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------