Home INFO СКАНДАЛ ВО ГРАНД: Ѓорѓе Давид заведувал натпреварувачка и праќал голи фотки

СКАНДАЛ ВО ГРАНД: Ѓорѓе Давид заведувал натпреварувачка и праќал голи фотки

реклама:Лето во Банско

Една од учесничлите во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ Мирјана Поповиќ се огласи во јавноста со обвинение до еден од членовите на жирито Ѓорѓе Давид за кого наводно тврди дека и праќал голи фотографии и непристојни пораки преку Инстаграм.

Тој наводно на пораките кои ги добил од Мирјана, на прашањето што прави и неколку прашања со совети за настапот, и оговорил со фотографија каде што е гол само со пешкир а побарал и од неа фотографии. Потоа и напишал порака за добра ноќ и пратил бакнежи.

На прашањето на новинарите за овие обвиненија Ѓорѓе изјавил дека тоа нема никаква смисла и дека не е вистина.

Како овој случај ќе се развива и дали овој скандал ќе прерасне во нешто поголемо, останува да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------