Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Скршена од болка Ким Кардашијан неможеше да се собере во емисија (видео)

Скршена од болка Ким Кардашијан неможеше да се собере во емисија (видео)

19
реклама:Лето во Банско

Ким Кардашијан го привлече вниманието врз себе со сцените каде што е расплакана и скршена од болка заради кавгите и разводот со Кание Вест.

Тоа можеше да се забележи од најавниот тизер за нивното шоу „Keeping Up With The Kardashians“ кое оваа година е со последна сезона.

Во видеото подолу можете да ги забележите сцените каде што Ким е расплакана а целото семејство околу неа…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------