Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Скршена од болка Ким Кардашијан неможеше да се собере во емисија (видео)

Скршена од болка Ким Кардашијан неможеше да се собере во емисија (видео)

реклама:G Natural

Ким Кардашијан го привлече вниманието врз себе со сцените каде што е расплакана и скршена од болка заради кавгите и разводот со Кание Вест.

Тоа можеше да се забележи од најавниот тизер за нивното шоу „Keeping Up With The Kardashians“ кое оваа година е со последна сезона.

Во видеото подолу можете да ги забележите сцените каде што Ким е расплакана а целото семејство околу неа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------