Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Скршена од болка со трогателна порака Јелена Карлеуша потсети на смртта од...

Скршена од болка со трогателна порака Јелена Карлеуша потсети на смртта од мајка си

реклама:Лето во Банско

Пејачката Јелена Карлеуша денеска повторно со објава на слика и пост потсети на својата мајка чија што смрт никако неможе да ја преболи.

Таа покрај фотографијата од Дивна меѓу другото нашиша:

„Само ги затворам очите и тука си… ти го слушам гласот и се е ок. Те сакам не се грижи…“

Целаиот пост посветен за нејзината мајка можете да го прочитате на сликата од Инстаграм подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------