Home INFO Слатко мало човече: Ријана го покажа синчето (видео)

Слатко мало човече: Ријана го покажа синчето (видео)

реклама:Лето во Банско

Иако за време на бременоста, Ријана во секоја прилика го истакнуваше трудничкото стомаче, сепак откако се роди нејзиниот син, таа го криеше од очите на јавноста.

Сепак, седум месеци по раѓањето на нејзиното прво дете, пејачката реши да го покаже во јавност.

@rihanna

hacked

♬ original sound – Rihanna

– Се обидуваш да и го земеш телефонот на мама – напишала пејачката во описот на видеото кое го објави на ТикТок.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------