Home INFO Славниот фудбалер Мбапе во друштво на Ким Кардашијан! Фановите лути!

Славниот фудбалер Мбапе во друштво на Ким Кардашијан! Фановите лути!

реклама:Лето во Банско

Планетарно познатата старлета Ким Кардашијан била една од многуте познати гости на „Белата забава“ која ја организирал бизнисменот и филантроп Мајкл Рубин.

„Бела забава“ на Мајкл Рубин. Каква ноќ, уште се опоравувам“, објави Ким Кардашијан на својот Инстаграм профил заедно со серија фотографии од забавата.

Американските медиуми пишуваат дека во текот на вечерта Ким се дружела и флертувала со пензионираниот американски фудбалер Том Брејди, но на нејзиниот Инстаграм профил се појави фотографија и со најдобриот светски фудбалер Килијан Мбапе (24) кој со насмевка позира покрај Кардашијан.

Под фотографијата експресно почнаа да се редат коментари од фудбалските фанови кои го советуваат младиот Французин да се ’држи настрана’ од Кардашијан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------