Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со чудни и прескапи влечки од својот сопруг, Ким Кардашијан доби куп...

Со чудни и прескапи влечки од својот сопруг, Ким Кардашијан доби куп критики иако се фоткаше во бикини (фото)

реклама:G Natural

Семејството Кардашијан повторно е на нова егзотична дестинација и уживаат разголени на плажа.
Сите се активни на социјалните мрежи објавувајки секси фотки постојано на своите профили но онаа која го привлекува најголемото внимание сепак е Ким која повторно ги изненади своите фанови со нова доза секси бикини фотка.

Но овој пат не помина баш сјајно што се однесува до коментарите посебно за деталот кој таа сакаше да го изрекламира.

Имено, таа наместо апостолки или класични влечки, се одлучила за бизарната, футуристичка креација на брендот Yeezy, чиј творец е нејзиниот сопруг Канје Вест, а нивната цена е неверојатни 800 долари.

Јавноста, пак, немаше убави зборови за нејзиниот избор на обувки.

„Овие чевли се ужасни“, „Зошто ги носиш?“, „Само што помислив дека ќе се одмориме од влечките на Yeezy“ – се само некои од низата забелешки.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------