Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со даски и вино во авион, Лепа Брена летна на нова дестинација,...

Со даски и вино во авион, Лепа Брена летна на нова дестинација, ќе се слави роденден на синот (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Лепа Брена заедно со својот сопруг Боба Живоиновиќ не запират со патувањата па она со што последно се пофали Брена на своето стори беше летото за Црба Гора.

Таа објави како ужива додека лета со својот сопруг но и со Виктор нејзиниот најмал син кој прослави 23 години и очигледно има намера роденденот да го прослават на оваа дестинација.

Иако се жалеше на хронични болести и страв од короната, Брена во никој случај несака да се изолира…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------