Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со градите во преден план и приватен авион Јелена Карлеуша стигна во...

Со градите во преден план и приватен авион Јелена Карлеуша стигна во Битола (фото+видео)

реклама:G Natural

Каде слета не е познато но она што таа го сподели на совцијалните мрежи е дека со приватен авион ќе пристигне во Македонија на нејзиниот настап во Битола и еден ден подоцна во Струмица.

Јелена Карлеуша затегната од глава до пети на својот Инстаграм објави фотки и видео од нејзиното патување кон Македонија а неколку часа пред настапот во Битола таа сподели и фотки со танчерките во плав костим со кој ја „запали“ битолската публика.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------