Home INFO Со овој потег Дара Бубамара ја шокираше јавноста (фото)

Со овој потег Дара Бубамара ја шокираше јавноста (фото)

реклама:Лето во Банско

Денес во српските медиуми одекна веста дека Дара Бубамара раскинала со својот дечко Тони, кој е цели 20 години помлад од неа.

И двајцата ги отстраниле заедничките фотографии од социјалните мрежи, како и заедничките пријатели.

Но, српската пејачка се огласи преку Инстаграм и ги шокираше своите фанови. Како да се предомислила, па објави нова фотографија со Тони, под која стави срце.

Веројатно со овој потег сакала на сите да им стави до знаење дека се е во ред со нејзиниот љубовен живот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------