Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со перика, машко одело и во рака… Тијана Дапчевиќ објави ретро фотка...

Со перика, машко одело и во рака… Тијана Дапчевиќ објави ретро фотка која што ги шокираше сите

реклама:ХитКујна канал

Тијана Дапчевиќ отсекогаш била оргинална во своите изјави но и фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

Овој пат таа ги изненади своите следбеници со фотка од пред 25 години кога уште била студентка на Факултетот за музичка уметност.

Облечена во машки костум и со перика глими дека е Баџ, барем така додала во описот на фотката…

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“