Home INFO Со разголени гради и бебешка количка од 10 000 долари, Сораја се...

Со разголени гради и бебешка количка од 10 000 долари, Сораја се прошета во Милано (видео)

реклама:G Natural

Старлетата Сораја Вукелиќ пред месец и половина стана мајка.

За време на својата бременост, таа беше отсутна од социјалните мрежи, но сега е повторно активна на истите.

Сораја во моментот ужива во Милано, во друштво на својот партнер и синот Кан.

Иако често изјавува дека ниту таа ниту нејзиниот партнер не сакаат да се експонираат, сепак Сораја на ја пропушти приликата на социјалните мрежи да ја претстави детската количка од луксузен бренд која ја набавила за своето бебе.

На прашање на новинарот од емисијата Премиера која се емитува на српската Пинк телевизија за цената на количката, таа му посочи да ја праша Џорџина, алудирајки дека и вереницата на славниот Роналдо ја има истата.

За потсетување, на контроверзната старлета од 2018 година и е забренет влез во Србија, поради тоа што нејзиното име се напло на список на личности кои се опасни по безбедноста на земјата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------