Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со рогови на глава Северина му честиташе роденден на овој маж…

Со рогови на глава Северина му честиташе роденден на овој маж…

реклама:G Natural

Со рогови на главата како Анџелина Џоли каде што ја глуми вештерката во филмот „Трнорушка“ хрватската пејачка Северина на својот Инстаграм профил сподели фотка со својот драг пријател кому му честиташе роденден и напиша дека го сака до небото и назад.

Иако на прв поглед сите помислија дека тоа е нејзиниот нов дечко но сепак Севе и натаму е сама и максимално ужива дружејки се со пријателите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------