Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со стомакот и градите во преден план Луна Џогани ужива во Дубаи...

Со стомакот и градите во преден план Луна Џогани ужива во Дубаи (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Како подарок за 8ми март но и за нејзиниот роденден Луна Џогани доби на подарок патување во Дубаи во луксузен хотел и со многу изненадувања од страна на нејзиниот сопруг.

Иако е во поодмината бременост тоа не ја спречи целосно да ужива во патувањето но и да се фотографира во секси пози со градите и стомакот во преден план.

Ова се дел од фотките кои Луна ги објави од патувањето до сега….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------