Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со турбан на глава и врвки на гради, Јелена Карлеуша повторно провоцира...

Со турбан на глава и врвки на гради, Јелена Карлеуша повторно провоцира (фото)

реклама:Лето во Банско

Јелена карлеуша не мирува кога се во прашање нејзините секси провокативни објави на нејзиниот Инстаграм профил.

И денеска имаше што да постира и покаже на своите следбеници.
Со син турбан и минијатурни скоро само врвки од бикини Карлеуша повторно ги разгоре социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------