Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Софија Вергера му се одмазди на својот бивш сопруг со топлес фотографија...

Софија Вергера му се одмазди на својот бивш сопруг со топлес фотографија на Инстаграм (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Заради неверство се распадна уште еден популарен пар. Имено Софија Вергара и Џо Маганиело ставија крај на својот долгогодишен брак заради неверството кое што го направи Џо со 13 години помлада актерка.

И како што бива почнаа препукувањата преку медиуми па за да му врати на својот сега веќе бивш сопруг, Софија реши да му се одмазди со гола топлес фотографија на социјалните мрежи каде што има 28 години, очигледно алудирајки на помладата сегашна девојка на Маганило.

Приказната ќе продолжи а фановите повторн можеа да се потсетат на прекрасната Софија во младоста.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------