Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сопругата на Дарко Лазиќ шокирана се пожали на празните поклон плика за...

Сопругата на Дарко Лазиќ шокирана се пожали на празните поклон плика за нивната свадба

реклама:Лето во Банско

Иако свадбата беше пред скоро два месеца сеуште се зборува за веселбата која што ја направија Дарко Лазиќ и неговата втора избраничка и љубов од детството Катарина Лазиќ.

Она што сега во една прилика го споделија младите беше коментарот околу поклоните каде што Катарина се заблагодари за најубавиот поклон уметничка слика од нив двајца насликана рачно, но не пропушти да спомене и дека ја изненадиле неколкуте празни пликоа кои некои од гостите им ги дале како подарок.

Иако Лазиќ направи гримаса сепак Катарина прокоментира дека не е баш сеедно кога ќе вложиш куп пари за свадбата а ќе отвориш празно плико.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------