Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сопственикот на Фејсбук, Марк Цукерберг заврши во болница (фото)

Сопственикот на Фејсбук, Марк Цукерберг заврши во болница (фото)

реклама:Лето во Банско

Сопственикот на „Мета“ Марк Цукерберг, која е сопственост на Фејсбук и Инстаграм викендов објави фотографија од болница.

Тој додаде дека скинал вкрстени лигаменти во спаринг, тренирајќи за ММА борба.

Сеуште не се знае кога ќе ја напушти болницата но се по извесно е дека дел од овие вештни можеби ќе ги видиме во борбата која долго време ја најавуваат со Илон Маск.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------