Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сораја пак ги шашардиса своите следбеници со задникот во преден план и...

Сораја пак ги шашардиса своите следбеници со задникот во преден план и се заблагодари на пластичниот хирург (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Кралицата на силиконите Сораја сеуште не открила колку пластични интервенции има на своето тело но затоа со последната објава на Инстаграм реши да му се заблагодари на својот доктор.

Таа објави слика од себеси каде што во преден план е нејзината задница и напиа:
-„Благодарам докторе!“

Иако не потенцираше што зголемила овој пат судејки по фотката тоа е задникот.

Фановите повторно останаа подзинати од нејзиното секси тело и удрија на лајковите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------